Nasze

Działania

Pracownia Aktywnych "W Łodzi zawsze młodzi"

Aktywne życie łódzkiego seniora!

Stwórz razem z Sukcesją pracownię aktywnych„ W Łodzi zawsze młodzi”

Jak wynika z raportu GUS średnia długość życia w Polsce wynosi już 77 lat. Lepsza jakość życia sprawia, że seniorzy żyją nie tylko dłużej, ale też czerpią z życia znacznie więcej niż ich rówieśnicy jeszcze 50 lat temu. Wiele osób, po przejściu na emeryturę, wcale nie zamierza rezygnować z aktywnego trybu życia. Z myślą o nich Subvenio, Fundacja Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej, uruchomiła nowe miejsce na kulturalnej mapie miasta, pracownię aktywnych „W Łodzi zawsze młodzi”, w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Sukcesja.

CH-R Sukcesja

Pracownia aktywnych, to przestrzeń o powierzchni 200 m. kw. w całości dedykowana różnorodnym aktywnościom mieszkańców Łodzi, lokalnych organizacji pozarządowych a nawet biznesu.

  • W tym miejscu odbywają się m.in.
  • warsztaty komputerowe dla seniorów,
  • dancingi międzypokoleniowe,
  • lektoraty językowe.
  • Wykłady psychologiczne

Zajęcia jogi oraz  ćwiczenia na zdrowy  kręgosłup

Uruchomiona zostanie również biblioteka, w której będzie można zaczytać się w ukochanej lekturze, bądź rozegrać partię ulubionej gry planszowej. Przewidujemy również utworzenie kąciku gastronomicznego, w którym będzie można zaparzyć smakowitą kawę.

Pracownia  ma  charakter wielopokoleniowy, łączący ludzi o różnych pasjach i temperamentach. Zajęcia
z muzykoterapii i aromatoterapii? Rozgrywki w brydża, szachy, a może wystawy, licytacje czy spotkania randkowe? „W Łodzi zawsze młodzi” ma być przestrzenią bez ograniczeń! Miejsce jest otwarte dla wszystkich, którzy mają pomysł na efektywne wykorzystanie czasu i zrobienie czegoś pozytywnego dla siebie i społeczeństwa.

Dołącz do nas już dziś: Realizuj własne pomysły, próbuj nowych rzeczy

Więcej informacji:

Celina Maciejewska  504 490 231

e-mail: kontakt@subvenio.org.pl

tel: 501 988 014

Dancingi międzypokoleniowe