Fizjoterapia Łódź. SUBVENIO.

Fizjoterapia Łódź. Terapia neurologiczna i ortopedyczna. Gimnastyka korekcyjna. Zajęcia zdrowy kręgosłup.

Oferujemy rehabilitację ortopedyczną, neurologiczną, kręgosłupa i pooperacyjną. Po urazach sportowych, kontuzjach, wypadkach. Stawy skokowe, kolanowe, biodrowe, barkowe, łokciowe. Indywidualne treningi. Zastosowanie masaży oraz technik fizykoterapii skutkuje szybkim powrotem do pełnej sprawności. Fizykoterapia jest cenną pomocą w trakcie terapii. Indywidualnie dobrane zabiegi działają przeciwzapalnie, przyspieszają proces leczenia zmniejszając ból, obrzęk i stymulują tkanki do regeneracji. Nasz gabinet dysponuje nowoczesnym sprzętem umożliwiającym wykonywanie zabiegów.

Spotkania możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod numerem:

 

501 597 923

 

Fizjoterapia Łódź cennik:

Konsultacja fizjoterapeutyczna – 120zł

Godzinna terapia z fizjoterapeutą – 120zł

Funkcjonalny trening medyczny – 120zł

Indywidualne zajęcia zdrowy kręgosłup – 120zł

Indywidualna gimnastyka korekcyjna – 120zł

Laser wysokoenergetyczny – 50zł

Fala uderzeniowa – 50zł

Masaż 30min – 70zł

Masaż 60min – 120zł

 

Fizjoterapia Łódź. Subvenio.
Rehabilitacja kręgosłupa Łódź. Subvenio.

Dzięki zdobytej wiedzy, a także umiejętnościom manualnym i środkom technicznym nasz fizjoterapeuta potrafi utrzymywać, rozwijać i przywracać zdolności ruchowe.  Rehabilitacja w Subvenio to wsparcie absolwentów uznanych uczelni, osób, które wciąż dokształcają się uczestnicząc w specjalistycznych kursach i poznając nowoczesne metody leczenia. Rehabilitacja jest bowiem wyjątkowo istotnym elementem procesu leczenia, a w wielu wypadkach – jedynym. Stosuje się ją bowiem przy leczeniu zachowawczym, gdy nie ma potrzeby stosować ingerencję operacyjną. Nasz rehabilitant pomoże Państwu w przypadku złamania kości, uszkodzenia stawu, bólu kręgosłupa, zmian zwyrodnieniowych stawów, osteoporozy, chorób przewlekłych, a także wielu innych dolegliwości.

Pomagamy również w walce z przewlekłymi bólami kręgosłupa, niejednokrotnie zaoszczędzając naszym pacjentom poważnych operacji.

W dzisiejszych czasach dolegliwości bólowe kręgosłupa są coraz częstszą przyczyną zgłaszania się do specjalisty. Uznaje się, że powodem tego jest siedzący, pasywny tryb życia, nieumiejętne podnoszenie i dźwiganie ciężkich przedmiotów, przyjmowanie nieprawidłowej postawy przy chodzeniu lub siedzeniu, a także otyłość. Niestety coraz częściej również sportowcy i osoby aktywne fizycznie borykają się z dolegliwościami ze strony kręgosłupa. Również starzenie się organizmu ma wpływ na pojawianie się dolegliwości bólowych. Kręgosłup człowieka stanowi ruchomą oś tułowia. W jego skład wchodzą leżące jeden na drugim kręgi, tworzące kanał, przez który biegnie rdzeń kręgowy, oraz krążki międzykręgowe.Wytrzymałość naszego kręgosłupa jest większa dzięki fizjologicznym krzywiznom- lordozie szyjnej i lędźwiowej oraz kifozie piersiowej. Zaburzenia występujące w obrębie tych krzywizn mogą predysponować do wystąpienia przeciążeń układu mięśniowo-szkieletowego co jest równoznaczne z bólem.

Ponadto, niezależnie od napotkanego problemu dla każdego z Pacjentów ustalany jest indywidualny program usprawniania, biorący pod uwagę jego obecny stan, możliwości jego poprawy oraz cele jakie Pacjenci chcą zrealizować . Usprawnianie odbywa się pod okiem dyplomowanych fizjoterapeutów nadzorujących prawidłowy przebieg ćwiczeń i stale motywujących Pacjentów. Dzięki naszym ćwiczeniom wracają do pełnej sprawności i są przygotowywani do powrotu do swojego hobby i aktywności sportowych, które wcześniej podejmowali.