Pomoc psychologiczna dla osób w stanie kryzysu psychologicznego

 

Zapraszamy do Punktów Interwencji Kryzysowej w Łodzi, Pabianicach i Brzezinach.

 

Kryzys psychiczny jest zjawiskiem powszechnym i nie ma osoby, która w określonych okolicznościach nie ulegnie mu w mniejszym lub większym stopniu. Nie jest ani choroba ani stanem patologicznym, wręcz przeciwnie. Kryzys to nieoceniony sygnał, że jakiś element naszego życia wymaga gruntownej zmiany. To czas, żeby zadać sobie pytanie: „Co byłoby dla mnie lepsze?” zamiast „Ile jeszcze zdołam wytrzymać?”.

Kiedy problemy przyprą Cię do muru a dotychczasowe sposoby radzenia sobie z nimi zawiodą warto szukać dla siebie wszelkich dostępnych źródeł wsparcia. W wielu sytuacjach rozmowa z bliską osobą pozwoli uruchomić w sobie rezerwy energii. Czasem jednak skala problemu z którym mamy do czynienia przekracza granice, w których wsparcie przyjaciół może okazać się pomocne. Warto wtedy zwrócić się o pomoc do specjalistów.

Fundacja Interwencji Kryzysowej i Pomocy Psychologicznej oferuje BEZPŁATNĄ pomoc psychologiczną dla osób w stanie kryzysu psychicznego w ramach realizacji zadań publicznych Województwa Łódzkiego.

 

KRYZYS MOŻE BYĆ MOMENTEM ZWROTNYM W TWOIM ŻYCIU

WYKORZYSTAJ GO!!

UMÓW  SIĘ NA SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM

CZEKAMY NA TWÓJ TELEFON

Od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 15:00

Tel. 514 025 546

 

herb_podpis_z_prawej

Zadanie sfinansowano ze środków  Województwa Łódzkiego.