Rozpoczynamy kolejną edycję programu Aktywni 60 +

Fundacja Subvenio, dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Łodzi, zaprasza do udziału w bezpłatnych zajęciach komputerowych. Zajęcia obywają się  aż w 7 lokalizacjach na terenie Łodzi.

Zapisz się już dziś, nie zwlekaj.

Rekrutacja rozpoczyna się  02 maja  i trwa do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy do rejestracji w  biurze projektu w CH-R Sukcesja – Pracownia Aktywnych „W Łodzi zawsze młodzi” na poziomie -1,   telefonicznie pod numerami:  501 988 014 oraz 511 614 574,  oraz za pomocą e-maila  aktywni60plus.lodz@gmail.com

Zarezerwować miejsce można od poniedziałku do piątku( dni robocze) w godz. 10:00 -14:00

Grafika do warsztatów

W ramach projektu Aktywni 60+, aż 1000 seniorów z Łodzi będzie mogło zdobyć wiedzę praktyczną i wdrożyć się w świat Internetu bez nudnej teorii! Wszystko w przyjaznej, rodzinnej atmosferze, z trenerami skupionymi na Waszych potrzebach, cierpliwymi i doświadczonymi. Stawiamy na praktyczne zastosowanie nowych technologii i dobre samopoczucie każdego uczestnika. Każda zakwalifikowana osoba będzie mogła uczestniczyć tylko w jednym cyklu warsztatów,  obejmującym 16 godzin lekcyjnych w roku.

1 Poziom podstawowy/początkujący:

Chcesz nauczyć się obsługi komputera i bezpiecznego korzystania z dobrodziejstw Internetu od zera? Teraz możesz zacząć swoją przygodę w cyfrowym świecie. Na naszych zajęciach poznasz przyjazną i praktyczną stronę nowych technologii.

2 Poziom średniozaawansowany:

Komputer jest już twoim narzędziem komunikacji, teraz chcesz uporządkować informacje i poznać nowe sposoby praktycznego działania w świecie cyfrowym? Teraz właśnie możesz to zrobić.

3 Poziom zaawansowany, warsztat:

Teoretycznie wszystko wiesz ale zdarza się, że czasem zapominasz jak to było dalej? Teraz możesz to zmienić. Na warsztatach otrzymasz listę zadań do wykonania na komputerze i pod okiem instruktora przećwiczysz płynność swoich działań aż staną się nawykiem.

 

Nie czekaj! Zmieniaj świat na lepsze i dołącz do grona  tysięcy przeszkolonych seniorów i rozpocznij swoją przygodę z komputerem już dziś – zapraszamy!

Zapraszamy wolontariuszy, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą z rówieśnikami, chcą się uczyć i działać. Masz pomysł, znasz potrzeby rówieśników, rozpiera Cie energia, dzwoń do nas, chętnie pomożemy zrealizować nawet szalone pomysły.

 

Zadanie jest realizowane  dzięki dofinansowaniu z Budżetu Miasta Łodzi